• יו״ר: ד"ר צבי פישל
  • יו"ר יוצא: פרופ' חיים בלמקר
  • יו"ר נבחר: פרופ' יובל מלמד
  • מזכירה: ד"ר מרינה קופצ'יק
  • גזברית: ד"ר לירון בודינגר
  • עורך IJP: פרופ' ישראל שטראוס
  • עורך האתר: ד"ר גלעד אגר
כנסים

ימים אחרונים להרשמה הכנס התלת שנתי של האיגוד

30-31 במאי 2018 | דן פנורמה, ת"א

לעונג ולכבוד לי להזמין את כולכם לכנס התלת שנתי של איגוד הפסיכיאטריה בישראל, שיתקיים בימים רביעי – חמישי, 31-30 במאי 2018 במלון דן פנורמה בתל אביב.

לאתר הכנס, לחץ/י כאן

לרישום, לחץ/י כאן

ברכת היו"ר
בתקופה חגיגית זו של 70 שנה למדינת ישראל, אני מתכבד להציג בפניכם את תכנית הכנס התלת שנתי של איגוד הפסיכיאטריה בישראל ולפתוח את ההרשמה לכנס.

הכנס כולל מושבים מדעיים עמוסים: ארבעה מושבים מקבילים, בשני ימי הכנס, משעות הבוקר עד הערב; הרצאות מליאה של שישה אורחים מחו"ל ושישה פסיכיאטרים ישראלים מובילים, במגוון של נושאים מעניינים ומחדשים. כמו כן, התוכנית כוללת שלוש סדנאות (הדורשות רישום מוקדם), ואשר יתנו טעימה - למתמחים ולמומחים - בהיפנוזה, בטיפול קבוצתי, וב-CBT ל-PTSD.

חשוב לציין במיוחד את הכבוד שהעניק לנו ה-EPA (איגוד הפסיכיאטריה האירופאי) בארגונם ומימונם של סימפוזיון מיוחד בראשותם של פרופ' צבי זמישלני ופרופ' סילבנה גלדריסי, נשיאת ה-EPA. מעבר לפרופ' גלדריסי, הסימפוזיון יכלול מרצים מובילים מהארץ ומחו"ל בתחום הסכיזופרניה.

הכנס יהווה הזדמנות להכיר במסגרת הרצאת מליאה מטעם חברת יאנסן טכנולוגיות חדשות בפסיכיאטריה, דוגמת תרופות נוגדות פסיכוזה לטווח ארוך מהדור השני. חוקר בכיר בחברת לונדבק ייתן הרצאת מליאה על תהליך פיתוח עתידי של תרופות נוגדות דיכאון.

הכנס גם יהווה הזדמנות לשמוע דיעות של עמיתים פסיכיאטרים, שרושמים קנאביס רפואי להתוויות פסיכיאטריות, ניסיונם והמלצותיהם. כמו כן, יהיה מושב של עמיתים שהתנסו בערכות גנטיות ושימושן בפסיכיאטריה, שיספרו על ניסיונם.

ביומו השני של הכנס, בסיום החלק המדעי, תתקיים אסיפת חברים בה יודיעו בין היתר על תוצאות הבחירות ליו"ר הנבחר.

לאורך הכנס הוועדה המארגנת, בראשותו של ד"ר רסקין, תיכננה לנו רגע של פסק זמן, רגע של רוגע, צחוק, חוויה, התנסות ושחרור במושב הכולל סדנאות מגוונות ומהנות – סדנת אימפרוביזציה, סדנת תיפוף וסדנת טאי צ'י לבחירתכם. בנוסף, במהלך הכנס מתוכננות "פריצות" מפתיעות – ראו הוזהרתם!

תודות לוועדה המארגנת בראשותו של ד"ר סרגיי רסקין, מזכיר האיגוד, ולשיתוף הפעולה עם חברת Think, התכנית כוללת אירועים חברתיים מיוחדים, שיהוו חוויה בלתי נשכחת לכל חברי האיגוד:

בערב הראשון, הערב יכלול ארוחת ערב חגיגית והופעה חיה של קרן פלס, שיתקיימו ברידינג ת"א.

בערב השני, נחווה ערב חברתי שכולו צחוק, שיתקיים במלון הכנס (מלון דן פנורמה ת"א) ויכלול קוקטייל ארוחת ערב קלה ומופע של צחוק והומור עם ישראל קטורזה. בנוסף, הערב יכלול ברכות והענקת פרס מפעל חיים לאותם פסיכיאטרים, שנמצאו ראויים לציון על ידי ועדה בראשותו של ד"ר צבי פישל, יו"ר האיגוד הנכנס.

כולנו עמוסים בבעיות הניהוליות והמשפטיות, שמעיקות על המקצוע ודורשות השתתפותכם בישיבות רבות. הוועדה המדעית ואני בראשה, ניסינו לתת לכם יומיים של נטו ליבה של הפסיכיאטריה – המדע, האכפתיות למטופלים, חידושים שנוכל להתגאות בהם וקצת טיפול למטפלים.

אנו מזמינים אתכם וממליצים לכם לקחת פסק זמן בעבודתכם המאומצת ולהתפנות לכל שני הימים והערבים הללו, שלבטח יזכרו לכולכם מתמחים, מומחים צעירים וותיקים כאחד.

בברכה,
פרופ' חיים בלמקר
יו"ר האיגוד

נושאים קשורים:  כנסים