חברי איגוד יקרים!

בשנתיים האחרונות היינו עדים לכוחה של התקשורת בהעלאת נושא לסדר היום הציבורי. התמודדנו עם השמצות, הכפשות, חצאי אמיתות בכל הנוגע לנושא הגבלות וקשירות של מטופלים. הסיקור היומיומי העמיד אותנו בחזית של מתקפה קשה והטחת האשמות, אך גם שיקפה לנו את הפער שנוצר בינינו לבין הציבור הרחב בכל הנוגע לתפיסתו את המקצוע שלנו.

משך כל התקופה הצגנו אחדות, אך בעיקר התגוננו ופעלנו בתגובה לאירועים.

כעת הזמן להיות היוזמים ולפעול לנוכחות חיובית בתקשורת, כזו שתקרב אותנו לקהילה, תחשוף את העבודה המצויינת שאנו עושים עם ולמען המטופלים ובני משפחותיהם ותאיר זרקור על החוזקות, המקצועיות והאנושיות שלנו.

כשותפים לדרך, אני פונה אליכם להיענות לבקשות שיופנו אליכם מעת לעת להתראיין בתקשורת בנושאי המומחיות שלכם.

את האיגוד מלווה משרד 'פרו אסטרטגיה' ויועצת התקשורת הבכירה, שרית ליבנה אשכנזי, בעלת ניסיון של שנים רבות בתחום בכלל ורפואה בפרט. בימים אלה אנו שוקדים על הכנת תוכנית תקשורתית ארוכת טווח שמטרתה קירוב הפסיכיאטריה לקהילה.

שרית תלווה באופן אישי כל אחד ואחת מכם שיביע רצון והסכמה לקחת חלק ולהירתם לפעילות התקשורתית. החל מתחקיר על הנושא, כתיבת דף מסרים, הכנת המרואיינים לעמידה מול מצלמה, ועד ליווי לאולפני טלוויזיה. כמו גם בכתיבת מאמרים מקצועיים, טורים אישיים או מאמרי דעה הפונים לקהל הרחב.

אנו מבקשים להיוועץ עמנו לפני כל ראיון על מנת להתכונן ולתאם עמדות, ניתן לפנות אליי או ישירות לשרית.

אני מזמין אתכם לשתף בסיפורי הצלחה של מטופלים, סיפורי התמודדות, שינויים ותהליכים לשיפור בהם הייתם שותפים, מחקרים בהם לקחתם חלק שתוצאותיהם צפויות לעשות שינוי וכדומה. בנוסף, אם במקום עבודתכם מתקיימות תערוכות, סדנאות ייחודיות, ביקורים של מכובדים או מפורסמים, נשמח לשמוע מבעוד מועד כדי לבדוק היתכנות לסיקור תקשורתי.

אל שרית ניתן לפנות בטלפון שמספרו 052-8884238 ;
מייל: saritl@pro-st.co.il

בתקווה לשיתוף פעולה פורה,

ד"ר צבי פישל
יו"ר איגוד הפסיכיאטריה