חדשות

חשד לאירוע סייבר במרכז לבריאות הנפש כפר שאול-איתנים

חודש וחצי לאחר מתקפת הסייבר על ביה"ח מעייני הישועה, במשרד הבריאות בודקים הבוקר חשד למתקפת האקרים בבית החולים הפסיכיאטרי ממשלתי | בעקבות החשד עבר בית החולים לנוהל ידני

המרכז לבריאות הנפש איתנים. צילום: פלאש 90

חשד לאירוע סייבר בבית החולים כפר שאול-איתנים. על כך דיווח לפני זמן קצר משרד הבריאות. בעקבות החשד עבר בית החולים לנוהל ידני. המרכז הירושלמי לבריאות הנפש כפר שאול-איתנים, בית חולים פסיכיאטרי ממשלתי, משרת את אוכלוסיית הערים ירושלים, בית שמש, מעלה אדומים ומבשרת ציון כמו גם את אוכלוסיית יישובי פרוזדור ירושלים.

"הצוותים הרפואיים ממשיכים לטפל בחולים וזאת במקביל לבדיקה של האירוע על ידי צוות הסייבר במשרד הבריאות ומערך הסייבר הלאומי", נמסר במשרד הבריאות.

כזכור, לפני כחודש וחצי התגלתה מתקפת סייבר של קבוצת Ragnar Locker על בית החולים מעייני הישועה בבני ברק. ההאקרים, שעל פי הערכות מומחים פועלים מרוסיה או מאחת מארצות בריה"מ לשעבר, איימו כי אם דרישתם לכופר לא תענה יפיצו מידע ביחס למטופלים. עד כה הפיצו התוקפים מידע שנגנב מ"מעייני הישועה" בשני אירועים שונים במרווח של כשבועיים זה מזה, האירוע השני והאחרון אירע השבוע. צו איסור פרסום הוטל על החקירה.

נושאים קשורים:  מתקפת סייבר,  בית החולים כפר שאול,  בית החולים הפסיכיאטרי "איתנים",  חדשות,  מעייני הישועה
תגובות